Szkolenia żeglarskie i motorowodne. Rejsy.

Jak zacząć         ⬆ ⬆ ⬆

Najlepiej odrazu. Jeśli chcesz pływać motorówką zapisz sie na kurs. Kursy motorowodne są stosunkowo krótkie i szybko można zacząć pływać.

Jeśli chcesz żeglować zapisz się na prywatne lekcje na małej żaglówce. Zobaczysz jak ci idzie i ile czasu potrzebujesz, żeby opanować wiatr i żagle. Kolejnym krokiem jest rejs po Mazurach i rejs morski. Wszystkie te 3kroki niosą za sobą bagaż zupełnie innych umiejętności, dlatego żeby żeglować warto przejść całą ścieżkę. W trakcie lekcji i rejsów będziesz miał okazję wykazać się wiedzą i umiejętnościami i zasłużyć sobie na odpowiedni certyfikat.

Cennik         ⬆ ⬆ ⬆

Motorowodne:


Inland Power Skipper 1osoba indywidualnie
Szkolenie 600zł + certyfikat ISSA 300zł = 900zł

Inland Power Skipper 2-4 osób my zbieramy grupę ale musisz się dostosować w czasie.
Szkolenie 400zł + certyfikat ISSA 300zł = 700zł

Inshore Power Skipper 1osoba indywidualnie
Szkolenie 1500zł + certyfikat ISSA 300zł = 1800zł

Inshore Power Skipper 2-4 osób my zbieramy grupę ale musisz się dostosować w czasie.
Szkolenie 1000zł + certyfikat ISSA 300zł = 1300zł

Offshore Skipper - wycena indywidualna

Żeglarskie:
Prywatne lekcje na Kryspinowie
1godz. 180zł
2godz. 220zł
3godz. 240zł
kolejna godzina 80zł/godz.

Koszty rejsów szkoleniowych ustalane indywidualnie, w zależności od ilości uczestników, okresu, oraz wyczarterowanej jednostki.

Dlaczego nie wyceniamy kursów żeglarskich tak jak motorowodnych. Większość kursantów umiejętności motorowodne zdobywa mniej więcej w podobnym czasie. Nauka idzie do przodu bez względu na to czy wieje czy nie. W przypadku żagli tempo zdobywania umiejętności jest w dużym stopniu uzależnione od warunków meteorologicznych jak i od tempa pojmowania samego kursanta. Dlatego najuczciwszym rozwiązaniem są lekcje na godziny. Podobnie podczas rejsów. Szkolimy zarówno tych co cenią sobie wysoki standard ponad koszty i tych dla których niski koszt jest istotny. Mowa tu oczywiście o standardzie charterowanej jednostki oraz doboru miejsc na nocleg.

Inland Power Yacht Skipper         ⬆ ⬆ ⬆

Posiadacz tego certyfikatu ma odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia łodzi motorowej dla celów rekreacyjnych. Maksymalna długosć jednostki: 15m, podczas dnia, 3mn od brzegu.

Inshore Power Yacht Skipper         ⬆ ⬆ ⬆

Posiadacz tego certyfikatu ma odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia łodzi motorowej dla celów rekreacyjnych. Maksymalna długosć jednostki: 16m, podczas dnia, 20mn od brzegu.

Offshore Power Yacht Skipper         ⬆ ⬆ ⬆

Posiadacz tego certyfikatu ma odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia łodzi motorowej dla celów rekreacyjnych. Maksymalna długosć jednostki: 16m, podczas dnia i nocy, 60mn od brzegu.

Offshore Power Yacht Skipper         ⬆ ⬆ ⬆

Posiadacz tego certyfikatu ma odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia jachtu żaglowego z silnikiem pomocniczym dla celów rekreacyjnych, po wodach śródlądowych. Maksymalna długosć jednostki: 15m, podczas dnia , 3mn od brzegu.

Offshore Power Yacht Skipper         ⬆ ⬆ ⬆

Posiadacz tego certyfikatu ma odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia jachtu żaglowego z silnikiem pomocniczym dla celów rekreacyjnych. Maksymalna długosć jednostki:24m, podczas dnia i nocy , 20mn od brzegu.

Offshore Power Yacht Skipper         ⬆ ⬆ ⬆

Posiadacz tego certyfikatu ma odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia jachtu żaglowego z silnikiem pomocniczym dla celów rekreacyjnych. Maksymalna długosć jednostki:24m, podczas dnia i nocy , 60mn od brzegu, max GT80

Autor Filip Perek.
Strona ma charakter czysto informacyjny. Nie śledzi twojego zachowania i nie zapisuje ciasteczek na twoim komputerze.