Szkolenia żeglarskie i motorowodne. Rejsy.

Nasza skromna, a jednak zróżnicowana flota pozwala na przekazanie podstawowej wiedzy i umiejętności na miejscu. W celu dalszego rozwoju zachęcamy do wzięcia udziału w organizaowanych rejsach szkoleniowych na Mazurach oraz a basenie morza Śródziemnego.

Orka - 5,6 metrowa jednostka z 40Km zaburtowym silnikiem. Pokład w pełni otwarty umożliwia swobodne poruszanie się, oraz dobrą obserwację sytuacji bezpośrednio przez sternika. To właśnie sprawia, że ta jednostka jest idealna do kursów motorwodnych zarówno dla sternika jak i dla załogi. Silnik 40Km, rozruch z akumulatora, Sterowanie - kierownica, Trym i Tilt na siłownikach obsługiwane z manetki. Obsługa świateł, sygnału i pompy zęzowej na wierzyczce z konsoli.

kurs motorowodny

Borewicz - Amerykańska jednostka HAMOUND 140Km. Napęd wewnętrzy z przekładnią typu Z. 6 os. Aktualnie w remoncie

kurs motorowodny

Ponton - Lekka jednostka 3,7m z 20Km silnikiem może zabrać 2-4 osoby. Jest zrywna i wymaga wyczucia. Sterowanie na rumpel, trym i tilt ręczny. Rozruch ręczny.

kurs motorowodny

Tajfun - 6cio metrowa żaglówka idealna do stawiania pierwszych kroków w żeglarstwie. Spokojnie można zeglować i uczyć się w 4 osoby (3 + instruktor). Odpływowe dno, trapezy, ożaglowanie od Omegi.

kurs żeglarski kurs żeglarski

420 - To w pełni wyposażona żaglówka, idealna do sportowego pływania i dobrego wyczucia żagli. Grot, Fok, Spinaker, Trapezy. 2os

kurs żeglarski kurs żeglarski

Autor Filip Perek.
Strona ma charakter czysto informacyjny. Nie śledzi twojego zachowania i nie zapisuje ciasteczek na twoim komputerze.