Szkolenia żeglarskie i motorowodne. Rejsy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych rejsach. W zależności od zapotrzebowania są to rejsy szkoleniowe, lub turystyczne.

Rejsy szkoleniowe

Podczas rejsów szkoleniowych kładziemy nacisk na jak najszybsze usamodzielnienie załogi. Tak aby każdy kto chce, mógł się wykazać w praktyce tym, że jest w stanie samodzielnie prowadzić rejs. Osoby które wykażą się wszystkimi umiejętnościami, wiedzą i postawą określoną w standardach ISSA mogą być certyfikaowane.

Rejsy rekreacyjne, turystyczne i tematyczne

Żeglarstwo jest wspaniałym zajęciem samo w sobie, jednak można go urozmaicać. Między innymi o turystykę krajoznawczą, historyczną, kulinarną, nurkowanie lub wspinaczkę.

Rejsy nurkowe.

Rejsy nurkowe to poza rejsami szkoleniowymi najczęściej organizowane przez nas rejsy. Nasz jacht, katamaran przerabiamy na niezależne centrum nurkowe. Zarówno sam rejs jak i nurkowania nie należą do łatwych, bo wymagają sporego zaangażowania całej załogi. w przeciwieństwie do zorganizowanych Egipskich nurkowań z łodzi tu nic nie jest zorganizowane. Mamy wcześniejszy plan, gdzie jest ciekawie i jak to powinno wyglądać, jadnak sami odnajdujemy miejsce nurkowe, oceniamy warynki i planujemy. Więc jeśli liczysz na dużą ilość dobrze zorganizowanych nurkowań które nie wymagają twojego zaangażowania, to wybierz safari nurkowe. Jesli jednak chcesz poznać nurkowanie od podszewki. Poszukać miejsca na sondzie, GPSie, spuszczać kamerkę żeby sprawdzić wszystko dokładniej, samemu zadbac o sprzęt i powietrze w butli, to ten rodzaj rejsu jest właśnie dla ciebie.

Autor Filip Perek.
Strona ma charakter czysto informacyjny. Nie śledzi twojego zachowania i nie zapisuje ciasteczek na twoim komputerze.